Vluese Uji Sencor SWK 7500WH - 1.7l, 2200 W, e bardhë

: në stok

€26,29 €50,00

Ju kurseni: €23,71 ( 47% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Vluese uji Sencor me vëllim 1.7l ngjyre e bardhë dizajni i të cilit përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo shtëpi moderne. Grykë e projektuar posaçërisht për të parandaluar pikimin dhe derdhjen e ujit. Kapak i pajisur me bllokues sigurie për siguri maksimale. Sistemi i sigurisë së trefishtë:

– Mbrojtje nga mbinxehja kur ndizet pa ujë
– Fikja automatike kur hiqet nga baza
– Fikja automatike kur arrihet pika e vlimit

 

  • Konsumi i energjisë  2,200 W
  • Kapaciteti 1.7 l
  • Ngjyrë e bardhë
  • 2 Vite Garancion

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€