Shtupë Rrotulluese me kovë VILEDA Turbo Smart

: në stok

€29,90 €49,90

Ju kurseni: €20,00 ( 40% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Shtupë rrotulluese me kovë VILEDA Turbo Smart

Përshkrimi:

Sistemi ynë i pastrimit të kovës inteligjente Turbo ofron funksionalitet të lartë dhe pastrim të rehatshëm të dyshemesë në një produkt. Jo më përkulje dhe tharje duarsh! Largon më shumë se 99% të baktereve dhe viruseve vetëm me ujë falë tufës së mikrofibrave. Nuk keni nevojë për detergjentë për të patur një dysheme të pastër.

Karakteristikat:

  • Vendi i Prodhimit: Gjermani
  • Sistem i plotë i përbërë nga kovë, dorezë dhe hark; përmban më shumë se 30% material të ricikluar
  • Prodhuar në Evropë - reduktuar ndikimin e CO2
  • Harku i mikrofibrit lahet në makinë dhe ripërdoret
  • Largon mbi 99% të baktereve dhe viruseve vetëm me ujë
  • Harku i mikrofibrës është i certifikuar sipas STANDARD 100 nga OEKO-TEX® 

 

Ky sistem pastrimi i dyshemesë është projektuar për të pastruar të gjitha llojet e sipërfaqeve, duke përfshirë   dyshemetë prej druri dhe të laminuara.

Pas përdorimit, për të zgjatur jetëgjatësinë e dorezës suaj, ruajeni në një vend të thatë larg rrezeve të diellit. Mos e lini në kovë me ujë.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€