Shtupë VILEDA UltraMax 2 në 1, Microfiber

: në stok

€32,50 €55,90

Ju kurseni: €23,40 ( 41% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Shtupa Ultramax në versionin XL është e pajisur me një jastëk pastrimi 42 cm të gjerë. Falë saj, ju mund të pastroni çdo dysheme edhe më shpejt.

Lëshuesi largon 99% të baktereve vetëm me ujë. Provuar nga testet e kryera nga një institut i pavarur, i akredituar i testimeve mikrobiologjike dhe imunologjike. Fijet e bardha të insertit Ultramax sigurojnë pastërti pa vija dhe gërvishtje, edhe në sipërfaqet më delikate.


Karakteristikat:

1. Pastrim shtesë i përshtatshëm

Sistemi i shtrëngimit të ULTRAMAX e bën të lehtë shtrydhjen e fshirëses pa u përkulur dhe duart tuaja mbeten të pastra dhe të thata.

2. Mbulesa veçanërisht e lehtë për t'u kujdesur

Mbulesa me mikrofibra me cilësi të lartë e ULTRAMAX heq edhe papastërtitë më të forta dhe, me strukturën e saj 3D, siguron rrëshqitje të lehtë në dysheme. Lahet edhe në lavatriçe (60 gradë).

3. Mund të përdoret në të gjitha mbulesat e dyshemesë

Përmbajtja e lagështisë së mbulesës mund të përcaktohet në mënyrë optimale duke përdorur kovën ULTRAMAX me shtypje elektrike. Kjo do të thotë që fshirësja ULTRAMAX mund të përdoret në të gjitha dyshemetë, duke përfshirë parket dhe laminat.


 


Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€