MINI BICIKLET PER USHTRIME

: në stok

€39,99 €59,99

Ju kurseni: €20,00 ( 33% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Madhsia e Produkt  40x35x31.5 Cm
1. Humbje peshe.  Trajnimi ju lejon të digjni kalori dhe të hiqni kilogram shtesë. Pesha e tepërt shpesh vendos një tendosje në shpinë, dhe trainimi i rregullt mund ta zgjidhë pjesërisht këtë problem.
2. Përmirësimi i indit trofik.  Biçikleta e stërvitjes përmirëson qarkullimin e gjakut, lëvizjet e moderuara përshpejtojnë limfën në trup. Si rezultat, trupi furnizohet më mirë me elementë të dobishëm dhe shpëton nga toksinat. Përveç kësaj, inde të ndryshme të shpinës fillojnë të furnizohen më mirë me elementë të dobishëm.
3. Eleminimi i simptomave të dhimbjes.  Ushtrimi i rregullt mund të ndihmojë në lehtësimin e simptomave të dhimbjes dhe përmirësimin e humorit. Pas stërvitjes, trupi relaksohet më mirë, pirgje të ndryshme dhe tendosje të muskujve që mund të shkaktojnë ankth zhduken. Për më tepër, trajnimi ndihmon në prodhimin e endorfinave dhe rritjen e humorit.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€