Vluese Uji Sencor SWK 2727MB - 1.7l, 1850-2250W, e hirtë e mbyllët

: në stok

€65,89 €108,00

Ju kurseni: €42,11 ( 38% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Vluese uji Sencor me kontroll të temperaturës dhe vëllim 1.7l nga materiali Çelik inox dhe ngjyre hiri dizajni i të cilit përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo shtëpi moderne. Grykë e projektuar posaçërisht për të parandaluar pikimin dhe derdhjen e ujit. Kapak i pajisur me bllokues sigurie për siguri maksimale Çelik inox me cilësi të lartë siguron qëndrueshmëri të gjatë Sistemi i sigurisë së trefishtë:

– Mbrojtje nga mbinxehja kur ndizet pa ujë
– Fikja automatike kur hiqet nga baza
– Fikja automatike kur arrihet pika e vlimit

 

  • Konsumi i energjisë 1,850-2,250 W
  • Kapaciteti 1.7 l
  • Materiali çelik inoks
  • 2 Vite Garancion

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€