Vlues uji Sencor SWK 7708BK, 1.7l 2150W, e Zezë

: në stok

€46,48 €54,00

Ju kurseni: €7,52 ( 13% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Vlues uji Sencor me kontroll të temperaturës dhe vëllim 1.7l nga materiali Çelik inox dhe ngjyre zezë dizajni i të cilit përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo shtëpi moderne. Ngrohja e ujit në temperaturën e zgjedhur:60-70-80-90-100 °C dhe funksioni i mirëmbajtjes së temperaturës për 120 min Grykë e projektuar posaçërisht për të parandaluar pikimin dhe derdhjen e ujit.Kapak i pajisur me bllokues sigurie për siguri maksimale Çelik inox SUS 304 me cilësi të lartë siguron qëndrueshmëri të gjatë Sistemi i sigurisë së trefishtë:

– Mbrojtje nga mbinxehja kur ndizet pa ujë
– Fikja automatike kur hiqet nga baza
– Fikja automatike kur arrihet pika e vlimit

Gjithashtu i përshtatshëm për përdoruesit me dëmtim të dëgjimit (semafor)
Lidhës qendror 360 ° STRIX
Tensioni nominal: 220-240 V
Frekuenca e vlerësuar: 50 H

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€