Vlues uji Sencor SWK 1760BK, 1.7l 2400 W, i Argjendtë

: në stok

€50,49 €70,00

Ju kurseni: €19,51 ( 27% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Vlues uji Sencor është model elegant prej çeliku inoks, dizajni i të cilit përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo shtëpi moderne. Ngrohja e ujit në temperaturën e zgjedhur: 45- 50-55-60-65-70-75-80-85-90-100 °C dhe funksioni i mirëmbajtjes së temperaturës për 240 min. Sinjalizim zanor kur arrihet temperatura e caktuar dhe ky vlues është i pajisur me një tregues të nivelit të ujit të dyanshëm, një filtër të lëvizshëm dhe të larë që kap papastërtitë dhe depozitimet e kripërave.Ka gjithashtu një fund prej çeliku inoks që mbulon një spirale ngrohëse. Kjo është arsyeja pse ekziston një funksion i dobishëm mbylljeje automatike kur arrihet pika e vlimit, e cila lehtëson trajtimin ose një sistem sigurie të dyfishtë, duke parandaluar mbinxehjen ose ndezjen e vluesit bosh

Katër butona të integruar në dorezë:

– Butoni i ndezjes/fikjes
– Butoni për të rritur temperaturën
– Butoni për uljen e temperaturës
– Butoni për të vendosur dhe përfunduar modalitetin e mirëmbajtjes së temperaturës

 

  • Kapaciteti 1.7 l
  • Konsumi i energjisë: 2400W
  • Ekran LCD
  • Materiali Çelik inox
  • 2 Vite Garancion

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€