Vlues uji Sencor SWK 1591WH, 1.5l 2150W, e Bardhë

: në stok

€73,59 €99,00

Ju kurseni: €25,41 ( 25% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Vlues uji Sencor është model elegant prej çeliku inoks, dizajni i të cilit përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo shtëpi moderne. Ngrohja e ujit në temperaturën e zgjedhur: 40-50-60-70-80-90-100 °C dhe funksioni i mirëmbajtjes së temperaturës për 120 min. Sinjalizim zanor kur arrihet temperatura e caktuar dhe ky vlues është i pajisur me një tregues të nivelit të ujit të dyanshëm, një filtër të lëvizshëm dhe të larë që kap papastërtitë dhe depozitimet e kripërave. Ka gjithashtu një fund prej çeliku inoks që mbulon një spirale ngrohëse. Kjo është arsyeja pse ekziston një funksion i dobishëm mbylljeje automatike kur arrihet pika e vlimit, e cila lehtëson trajtimin ose një sistem sigurie të dyfishtë, duke parandaluar mbinxehjen ose ndezjen e vluesit bosh

Sistemi i trefishtë i sigurisë:

-Mbrojtje nga mbinxehja kur ndizet pa ujë
-Fikja automatike pas heqjes nga baza
-Fikja automatike kur arrihet pika e vlimit

 

  • Konsumi i energjisë 2,150 W
  • Kapaciteti 1.7 l
  • Materiali çelik inoks
  • Ekran LED
  • Ngjyre e bardhë
  • 2 Vite Garancion

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€