Tigan alumini MULTICOLOR Lamart LT1120

: në stok

€13,97 €15,70

Ju kurseni: €1,73 ( 11% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Tigani nga marka Lamart vjen i bërë prej prej alumini dhe një sipërfaqe jo ngjitëse që është rezistente ndaj djegies. Posedon një dorezë të butë ergonomike dhe mund të përdoret për të gjitha llojet e gatimit si në gaz elektrik, qeramikë, qelq dhe me induksion. Ofron gatim të shpejtë dhe të barabartë bazuar në transferimin e shpejtë të nxehtësisë. Për më tepër, mund të pastrohet në enëlarëse. 

  • Materiali          Alumin
  • Sipërfaqja        jo ngjitëse
  • Dimensioni       20 cm
  • Induksioni         Po
  • Ngjyra              e zezë

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€