Tepsi Lamart LT3115 - 44x30x1.8cm, e Zezë

: në stok

€7,32 €16,00

Ju kurseni: €8,68 ( 54% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Përmasat 44 × 30 × 1,8 cm
Materiali prej çeliku me karbon
Sipërfaqja jo ngjitëse
Ngjyra e zezë/e kuqe
Kallëpet janë rezistente ndaj temperaturave nga -60 deri në +230°C pa ndryshuar vetitë e tyre apo parametrat teknikë.
Mund të përdoren në furrat standarde por mund të vendosen edhe në frigorifer.
Anti-ngjitshmëria e kallëpëve siguron heqjen e shpejtë dhe të lehtë të produktit të përfunduar nga kallëpi.
Format mund të pastrohen lehtësisht

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€