Tepsi Lamart LT3091, 6 kallëpë

: në stok

Çmimi i rregullt €5,99

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Aksesor praktik për pjekje te 6 muffinsave, produkt shumë i lehtë. E bën punën në kuzhinë më të lehtë. Bërë prej çeliku karboni shumë të qëndrueshëm, i përshtatshëm për kontakt me ushqimin. Ka rezistenca ndaj diferencave të larta të temperaturës: -60 °C deri 230 °C pa ndryshime në vetitë e saj. Përdoreni në furrë pjekjeje si dhe në frigorifer. Produkti garanton zhvendosjen e lehtë dhe shpejt nga sipërfaqja e brumit dhe është i sigurt për larje në pjatalarëse.

 

  • Përmasat – 26.5  x 18 x 2.5 cm
  • Materiali – Çelik karboni
  • Sipërfaqja – jo ngjitëse
  • Ngjyra – Bakër

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€