Tenxhere speciale për gatimin e orizit Sencor SRM 0600WH, 0.6 l, e bardhë

: në stok

€21,89 €39,00

Ju kurseni: €17,11 ( 43% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Tenxhere speciale për gatimin e orizit. Punon me parimin e avullimit. Ka vëllim 0,6 l, për përgatitjen e 450 g oriz. Tenxherja ka funksionim plotësisht automatik. Tenxherja është e përshtatshme për përgatitjen e të gjitha llojeve të orizit, duke perfshire orizin për Sushi. Ka fikje automatike pas gatimit dhe kalim në funksionin “Keep Warm” (e mban orizin të ngrohtë deri në 6 orë). Tenxherja ka kapak qelqi me vrimë për daljen e avullit të tepërt dhe doreza praktike nga të dyja anët. Tenxherja pastrohet lehtë, ena e brendshme është e lëvizshme dhe me sipërfaqe që nuk ngjit. Ka treguesit me dritë për funksionimin dhe mirëmbajtjen e temperaturës. Ka këmbë që nuk rrëshqasin. Me mbrojtje të trefishtë të sigurisë: mbrojtje nga mbinxehja, mbrojtje nga uji i vluar dhe fikje automatike pas gatimit. Tenxherja mundëson ruajtje të lehtë. Vjen me aksesorët shtesë, shpatull speciale të orizi dhe filxhan matës orizi dhe uji. Ka fuqi 300 W. Tenxherja ka dimensionet 235 x 208 x 210 mm. Karakterizohet nga tensioni dhe frekuenca 220-240 V, 50/ 60 Hz.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€