Tenxhere Lamart LT1123, 18cm, 2l, e Zezë

: në stok

€19,69 €25,00

Ju kurseni: €5,31 ( 21% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Tenxhere gatimi prej alumini, me sipërfaqe jo ngjitëse dhe rezistente ndaj djegies. Bën gatim të shpejtë dhe të barabartë bazuar në transferimin e shpejtë të nxehtësisë. Ka dorezë të butë ergonomike. Mund të përdoret në të gjitha llojet e pllakave të gatimit si me gaz, elektrike, qeramike qelqi, me induksion etj. Mund të lahet në enëlarëse dhe pastrohet dhe mirëmbahet shumë lehtë. Ka material alumini, vëllim 2L, ngjyrë të zezë dhe madhësi 18cm me lartësi 9cm.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€