Tavë hekuri Lamart LT1208, 21,5cm, 2.3l, e Zezë

: në stok

€38,39 €52,00

Ju kurseni: €13,61 ( 26% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Tavë prej hekuri smalt – material me cilësi të lartë, të qëndrueshëm, të fortë dhe konstante. Shtresa e brendshme dhe e jashtme e smaltit i reziston gërvishtjeve dhe çarjeve dhe temperaturave të larta deri në 280 °C. Shtresa e brendshme ka një fund të thurur ose të formuar, i cili lejon gatim me pak yndyrë dhe siguron që ushqimi të mos ngjitet. Dorezat me format të madh sigurojnë shpërndarje të barabartë të peshës dhe një kapje të sigurt. Pavarësisht nga pesha, enët prej hekuri me smalt arrijnë vetitë më të mira të mundshme të përçueshmërisë termike dhe akumulimit.

Specifikat: 

Materiali: Hekur
Sipërfaqja: Jo ngjitëse
Madhësia: 21,5 x 11 cm
Kapaciteti: 2.3 L
Induksioni: Po
Ngjyra: zezë

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€