SENCOR SOC 3200SL Furçë dhëmbësh elektrike

: në stok

€57,09 €67,90

Ju kurseni: €10,81 ( 15% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

PËRFITIMET KRYESORE
5 programe të paracaktuara të mbështetjes së pastrimit dhe rigjenerimit
Shpejtësia e larjes deri në 48,000 në minutë
Mund të heqë pllakën disa herë më mirë se larja standarde e dhëmbëve
Kujdeset për shëndetin e mishrave të dhëmbëve duke përdorur dridhje të veçanta
Kohëmatësi inteligjent do të ndajë larjen e dhëmbëve në 4 blloqe për pastrimin më të mirë falë teknologjisë Quadpacer
FUNKSIONET DHE VETITË
Treguesi LED i nivelit të fuqisë së baterisë
Doreza në formë ergonomike garanton trajtim të rehatshëm
Konsumi jashtëzakonisht i ulët
Niveli i mbrojtjes i papërshkueshëm nga uji IPX7 (mbrojtje nga zhytja në ujë)
Bateria zgjat deri në 45 ditë në përdorim të përditshëm
Koka të zëvendësueshme të furçës së dhëmbëve
Teknologjia e heshtjes magnetike siguron funksionim të heshtur <65 dB (A)
Pajtueshmëria në mbarë botën me 100-240 V mundëson karikimin kudo në botë
PËRMBAJTJA E PËRFSHIRË
1 trup furçë dhëmbësh
2 koka bazë
1 stacion karikimi me stendë në një
1 kuti portative me lidhës USB

Kutia: Përshtatet me 1 trup furçë dhëmbësh, 2 koka furçë dhëmbësh ose 1 kokë furçë dhëmbësh dhe 1 pastë dhëmbësh

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€