SENCOR SES 4010SS Makine per kafe Espresso

: në stok

€128,37 €156,70

Ju kurseni: €28,33 ( 18% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

PËRFITIMET KRYESORE
Pompë 15 bar
Sistemi i ngrohjes së bojlerit
Strehimi inox
FUNKSIONET DHE VETITË
Funksioni i Para-Brew
Shkop rrotullues me avull
Filtër inox për 1 dhe 2 gota
Zgjedhja e avullit / ujit të nxehtë
Pjatë metalike për ngrohjen e filxhanit
Tabaka pikuese e lëvizshme për pastrim të lehtë
Lartësia e filxhanit tepër të madh, ideale për filxhanë kafeje
Depozita e ujit 1,5 L e lëvizshme
Treguesi i vëllimit të ujit
Çelësi ON/OFF me dritë treguese
Këmbë kundër rrëshqitjes
AKSESORËT
Mbajtës filtri
Lugë matëse
2 filtra (për 1 dhe 2 gota)

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€