Paisje gatimi Lamart LT7007 FONDUE, 23 pjesë, të bardha

: në stok

€58,19 €80,00

Ju kurseni: €21,81 ( 27% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Diametri 14 cm
Përmasat 35,2×35,2×21 cm
Materiali çelik, smalt
Ngjyra e bardhë
Ky grup fondue prej çeliku/smalt është i shkëlqyeshëm për përgatitjen dhe shërbimin elegant jo vetëm të fondusë së mishit
Seti përfshin: një enë inox/smalt, 6 tasa qeramike, 6 lugë dhe pirunë me ngjyra, kapak dhe mbajtës piruni, mbajtëse rrotulluese dhe djegës.
Bërë nga çeliku i klasit të parë, smalt cilësor dhe qeramikë e qëndrueshme
Mirëmbajtje dhe pastrim i lehtë

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€