Mprehëse thikash LAMART LT2148 2in1

: në stok

€10,45 €19,50

Ju kurseni: €9,05 ( 46% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Mpresë thike me 2 faza e bërë nga plastika ABS me trajtim të butë dhe bazë që nuk rrëshqet.
Rrotat bluarëse: një rrotë prej çeliku inox mpreh tehun dhe rikthen skajin në formën “V”, dhe një gur qeramik lëmon tehun dhe barazon çdo parregullsi të sipërfaqes. Mirëmbajtja dhe pastrimi bëhen me një leckë të lagur.

 

  • Madhësia      20,3 cm × 6 cm
  • Materiali      plastik/metal
  • Ngjyra         e zezë, e argjendtë

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€