Mikser dore Sencor SHM 5407TQ

: në stok

€23,98 €26,50

Ju kurseni: €2,52 ( 9% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

MIKSER DORE

5 nivele shpejtësie për të gjitha llojet e recetave
Butoni Turbo për shpejtësi maksimale

2 lloje të bashkëngjitjeve:
Set me kamxhik për rrahjen e kremit të rrahur, kremrave, pure patatesh, lyerjeve, të bardhat e vezëve dhe të verdhat
Set me grepa për zierjen e brumit

Butoni për lirim dhe heqje të rehatshme të bashkëngjitjeve
Operacion i qetë
Dorezë ergonomike me sipërfaqe të gomës
Pastrim i Lehtë (Kurrat dhe grepa mund të lahen në pjatalarëse)
Siguresa termike kundër mbinxehjes
Fuqia hyrëse: 200 W
Gjatësia e kordonit të rrymës: 1.2 m

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€