Mbrephëse thikash 4 in1 LAMART

: në stok

Çmimi i rregullt €15,99

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
  • Përmasat 21 x 9 x 3.5 cm
  • Materiali plastik/çelik
  • Ngjyra e zezë
  • Thikë dhe mprehëse gërshërësh me 3 faza të bëra nga plastika e zbutur ABS me një bazë kundër rrëshqitjes.
  • Disqet mprehëse: gur diamanti për riparimin dhe drejtimin e tehut përpara mprehjes, disku i tungstenit inox mpreh skajin dhe rikthen "formën V" te tehut dhe guri qeramik rrah tehun dhe zbut të gjitha parregullsitë e sipërfaqes, dhe guri qeramik mpreh gërshërët.
  • Mirëmbajtja dhe pastrimi duke përdorur një leckë të lagur.
  • Nuk është e mundur të zëvendësohen disqet e mprehjes.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€