Makinë qethje për flokë Sencor SHP 6201RD, e kuqe/zezë

: në stok

€24,09 €45,00

Ju kurseni: €20,91 ( 46% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

UNË JAM SHP 6201RD GRAFTËS ME NJË MOTOR TË BESUESHËM
Sigurohem që puna ime të kryhet gjithmonë sa më mirë që të jetë e mundur, prandaj jam i pajisur me një motor të fuqishëm me shpejtësi të lartë që është i qetë dhe shumë i besueshëm për një kohë të gjatë. Sencor bëri shumë punë në dizajnin tim të përgjithshëm dhe bëri një trup të bukur për mua, i cili mban motorin dhe baterinë me kapacitet të lartë, duke më lejuar të punoj për 45 minuta të shkëlqyera pas karikimit. Plus, kthesat e mia janë të formuara në mënyrë ergonomike për përdorim të lehtë, edhe kur duart tuaja janë të lagura..

OFROJ FUNKSIONET SHKELQYER SHUMË QËLLIMORE
Dua të bëj më shumë për ty sesa të kujdesem për prerjen e flokëve! Kam një grup të mirë aksesorësh me të cilët zëvendësoj disa makina në një, dhe me një çmim të shkëlqyeshëm. Tehu im i titanit siguron cilësinë e prerjes për të arritur rezultate optimale që në goditjen e parë. Eja të pres flokët, mjekrën, hundën dhe gjoksin me mua.

KAM SHOQËZIMET E MËPOSHTME
1. Shtojcë për heqjen e qimeve të hundës
2. Shtojcë për prerjen e mjekrës
3. Shtojcë standarde e prerësit të flokëve
4. Shtojcë me gjerësi të plotë
5. Rregullimi i prerjes së mjekrës
6. Rregullimi i shkurtimit të flokëve

PËRFITIMET KRYESORE
Rrjeti/bateria e burimit të energjisë
Motor me shpejtësi të lartë
Tehe titani
6 SHTYPJE TË NDRYSHME
Prerëse hunde
Makinë rroje për fytyrën
Prerëse standarde për flokë
Trimmer me madhësi të plotë
Rregullimi i lartësisë së qimeve të fytyrës
Rregullimi i lartësisë së qimeve në trup
FUNKSIONET DHE VETITË
Dorezë ergonomike që parandalon rrëshqitjen në dorë
Koha e funksionimit të baterisë 45 minuta
Karikohet plotësisht në 8 orë
Gjerësia e tehut 41 / 32 mm

Çelësi ON/OFF (ndezur/fikur)
Opsioni për t'u shkurtuar pa krehër
Treguesi grafik i gjatësisë së prerjes
Treguesi LED i karikimit
Bateria e integruar Ni-Mh
DIMENSIONET DHE SPECIFIKIMET
Gjatësia e kordonit të rrymës: 170 cm
Pesha: 119g
Përmasat (H×D×W): 150 × 39 × 41 mm

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€