LAMART LT2141 Pllakë prerëse e bërë nga materiali bambu,30X20X1.9 CM

: në stok

€8,91 €9,50

Ju kurseni: €0,59 ( 6% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Dërrasë prerëse e bërë nga materiali bambu.
Ana e sipërme ka një brazdë për të kapur papastërtitë dhe lëngjet.
Pas përdorimit, lani dhe fshijeni të thatë.
Tabela prerëse nuk i bluan skajet e thikës.
Pllaka prerëse nuk është e përshtatshme për t'u larë në makinë larëse enësh.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€