Kabllo zgjatese smart ACME SH3103

: në stok

€43,70 €49,99

Ju kurseni: €6,29 ( 12% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Lidhjet: Wi-Fi, IEEE 802.11 b / g / n
Hyrja: AC 100–240 V, 50/60 Hz
Dalja: AC 100–240 V
Dalja USB :DC 5 V, 4 A (20 W)
Priza: 3
Aplikacion: Smart Life ”për iOS dhe Android
Gjatësia e kabllos:3m

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€