Grill elektrik Sencor SBG 3710SS, e Argjendtë / Zezë

: në stok

€55,55 €93,50

Ju kurseni: €37,95 ( 40% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
 • Grill elektrik Sencor është një ndihmës ideal për pjekjen e përditshme në shtëpi dhe në natyrë. Ka një termostat për kontrollin e temperaturës dhe pllaka skare me një sipërfaqe që nuk ngjit. Me këtë kombinim, ju do të krijoni biftekë me lëng, hamburgerë, sanduiçe të pjekura krokante dhe perime joshëse të pjekura në skarë. Yndyra nga përgatitja e ushqimit pikon në një enë të veçantë dhe ju merrni një vakt më të shëndetshëm pa yndyrë të tepërt. Mund të përdoret si në shtëpi në kuzhinë ashtu edhe në kopsht, në tarracë, ose mund të merret për shembull me pushime. Me sipërfaqen CoolTouch dhe dorezën e skarës së izoluar nga nxehtësia, do të jetë gjithmonë e sigurt për t’u përdorur.

  Parametrat e rëndësishëm të produktit

  – Pjata skarë me shirita me sipërfaqe jo ngjitëse për përgatitje më të shëndetshme të ushqimit.
  – Projektuar për pjekjen e mishit, salsiçeve, perimeve, kërpudhave, peshkut dhe për pjekjen e baguettes dhe sanduiçeve.
  – Termostat për kontrollin e temperaturës, 3 nivele funksionimi – i ulët, i mesëm, i lartë.
  – 2 pjata grill me dimensionet: 29.8 x 26.8.
  – Trupi CoolTouch i skarës, sipërfaqja dhe doreza e izoluar nga nxehtësia për përdorim më të sigurt.
  – Mirëmbajtje e lehtë e pjatave të skarës me një leck.
  – Tabaka e heqshme e pikimit për yndyrën dhe lëngun e tepërt.
  – Drita treguese për gatishmërinë për përdorim.
  – Përmasat e produktit: 12.5 x 36.5 x 35 cm.
  – Gjatësia e kabllit të furnizimit: 90 cm

 • Konsumi i energjisë 2000W
 • Lartësia 12.5 cm
 • Gjerësia 36.5 cm
 • Thellësia 35 cm
 • Ngjyrë e Argjendtë – Zezë

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€