Grill elektrik Sencor SBG 106BK, e Zezë

: në stok

€50,05 €86,00

Ju kurseni: €35,95 ( 41% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Ideale për pjekje gjatë gjithë vitit si në ambiente të mbyllura ashtu edhe në kopsht
Të lehta dhe të lëvizshme
Plotëson kërkesat e shëndetshme për pjekje në skarë (opsioni për të pjekur në skarë pa shtuar vaj)
Kombinimi i 2 sipërfaqeve të ndryshme për pjekje:
   • e sheshtë (për pjekjen e perimeve, vezëve, proshutës, bukës së thekur, hash brown, petullave, etj.)
   • me shirita (për pjekjen e biftekëve, peshkut, mallrave të tymosur, etj.)
Zonë e madhe për pjekje në skarë (47 x 31 cm)
Sipërfaqja e grirjes që nuk ngjit
Lehtë për t'u pastruar duke fshirë thjesht me një peshqir letre ose leckë të lagur
Tabaka e heqshme e pikimit të vajit (kapaciteti 350 ml)
Kontroll i ndryshueshëm i temperaturës
Kontroll automatik i temperaturës me dritë treguese (100 – 220 °C)
Funksioni Mbajtja e ngrohtë (60 °C)
Dorezë e izoluar nga nxehtësia në të dyja anët për mbajtje të lehtë
Këmbë kundër rrëshqitjes
Ruajtje e lehtë (kordoni i energjisë me termostat mund të shkëputet)
Mbrojtja nga mbinxehja (siguresa termike)
Fuqia hyrëse 2300 W
Gjatësia e kordonit të rrymës: 1.0 m
Dimensionet pa termostat (gjerësia x thellësia x lartësia): 596 x 344 x 74 mm
Dimensionet me termostatin (gjerësia x thellësia x lartësia): 654 x 344 x 83 mm
Pesha: 3.1 kg
Tensioni dhe frekuenca: 220-240 V, 50 Hz

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€