Furçë elektrike për dhëmbë Sencor SOC 4210BL, e kaltër

: në stok

€65,89 €101,00

Ju kurseni: €35,11 ( 34% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

FUNKSIONET DHE VETITË
4 programe të paracaktuara të mbështetjes së pastrimit dhe rigjenerimit
Shpejtësia e larjes deri në 40,000 në minutë
Mund të heqë pllakën disa herë më mirë se larja standarde e dhëmbëve
Kujdeset për shëndetin e mishrave të dhëmbëve duke përdorur dridhje të veçanta
Kohëmatësi inteligjent do të ndajë larjen e dhëmbëve në 4 blloqe për pastrimin më të mirë falë teknologjisë Quadpacer
Treguesi LED i nivelit të fuqisë së baterisë
Doreza në formë ergonomike garanton trajtim të rehatshëm
Konsumi jashtëzakonisht i ulët
Niveli i mbrojtjes i papërshkueshëm nga uji IPX7 (mbrojtje nga zhytja në ujë)
Bateria zgjat deri në 45 ditë në përdorim të përditshëm
Koka të zëvendësueshme të furçës së dhëmbëve
Pajtueshmëria në mbarë botën me 100-240 V mundëson karikimin kudo në botë
PËRMBAJTJA E PËRFSHIRË:
1 trup furçë dhëmbësh
2 koka
1 karikues induktiv
1 gotë gotë
1 kuti portative me lidhës USB dhe sterilizues UV

Kutia: Përshtatet me 1 trup furçë dhëmbësh, 2 koka furçë dhëmbësh ose 1 kokë furçë dhëmbësh dhe 1 pastë dhëmbësh

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€