Fshesë pa kabëll 2n1 Sencor SVC 7814VT, e bardhë

: në stok

€95,59 €159,00

Ju kurseni: €63,41 ( 39% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

FSHESË PA LAN 2 NË 1
  
Fshesë me korrent pa kabllo 2-në-1 me një njësi dore të lëvizshme
Liri absolute e lëvizjes pa kabllo elektrike
Fshesë me korrent e lehtë, e qetë dhe e lehtë për t'u kontrolluar ofron një zgjidhje të shpejtë dhe të lehtë për pastrimin e përditshëm të të gjitha llojeve të sipërfaqeve.
 
Njësi e lëvizshme dore për heqjen e rehatshme të papastërtive dhe pluhurit nga mobiljet, tavolinat ose pastrimin e makinës.

Bateri shumë e fuqishme 14,8 V Li-Ion me një kohë të shkurtër karikimi dhe kohë të gjatë funksionimi:
Koha e karikimit 4,5 orë
Koha e funksionimit deri në 35 minuta

Sistemi i filtrimit të ciklonit HEPA
Furça rrotulluese me një motor të pavarur siguron rezultate të jashtëzakonshme në çdo lloj dyshemeje dhe përmirëson pastrimin e papastërtive nga tapetet
Gryka me ndriçim LED ekspozon lehtësisht edhe pluhurin më të imët dhe thjeshton pastrimin e vendeve më të errëta
Funksioni vetë-qëndrueshëm për vendosje të përkohshme dhe ruajtje të rehatshme
Baza e karikimit për ruajtjen praktike të fshesës me korrent është e pajisur me një mbajtës aksesor të integruar
Kontroll i shkëlqyeshëm dhe manovrim i lehtë rreth mobiljeve falë një grykë të rrotullueshme me rreze 180° dhe peshës së ulët të fshesës me korrent
Dorezë ergonomike
Treguesi LED i fuqisë së baterisë

Funksionimi me 2 shpejtësi:
fuqi të lartë
koha e zgjatur e fshesë me korrent

Aksesorët e furnizuar: hundë e çarjes dhe furçë për pastrimin e pluhurit
Teknologji pa qese, vëllimi i kontejnerit të pluhurit: 0.5l
Sistem i thjeshtë çmontimi për zbrazjen e lehtë të kontejnerit të pluhurit dhe pastrimin e filtrave

Lloji i baterisë: Li-Ion 2200 mAh
Tensioni i furnizimit: 14,8 V
Niveli i zhurmës: 76 dB
Përmasat: gjerësia: 286 mm mm, lartësia: 1 135 mm, thellësia: 236 mm
Pesha: 2,8 kg

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€