Fshesë elektrike Sencor SVC 5500WH 3AAA - 700W, e bardhë

: në stok

€60,39 €105,00

Ju kurseni: €44,61 ( 42% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

SVC 5500WH 3AAA për performancë të shkëlqyer pastrimi
Filtri HEPA H13 siguron filtrim të lartë të përshtatshëm për ata që vuajnë nga alergjia
Teknologjia e heshtjes 75 dB(A) për fshesë me korrent të qetë
Klasa më e lartë e efikasitetit të energjisë
Klasa më e lartë e performancës së pastrimit të dyshemesë së fortë
Klasa më e lartë e efikasitetit të filtrimit
Tub teleskopik metalik për lartësi të personalizueshme ergonomike operative
Mikrofiltër hyrës i larë
Termostati (siguresa termike) Mbron motorin nga mbinxehja
Parkim horizontal dhe vertikal për ruajtje të lehtë ose prishje gjatë fshirjes me korrent
201 m2 Zonë Mbulimi për Më pak Ndryshime të Prizës Elektrike
Rrezja e veprimit 8 m (gjatësia e kordonit 5 m)
Mbytës automatik i kordonit
Rregullimi Elektronik i Energjisë
Treguesi i Plotë i Qeseve të Pluhurit
Grykë universale për dysheme me furçë të zgjatshme
Aksesorët e furnizuar: Grykë universale për dysheme, Grykë e çarë, Grykë furçash, Grykë tapicerie
Qese pluhuri sintetik 2 L për filtrim më të mirë dhe asgjësim higjienik të pluhurit
Dimensionet (gjatësia × gjerësia × lartësia): 350 × 268 × 228 mm
Pesha: 3,75 kg
Motor ECO 700 W

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€