Fshesë elektrike EcoPower Sencor SVC 1086TQ 4AAAA, 700W, e zezë/kaltër

: në stok

€121,55 €202,00

Ju kurseni: €80,45 ( 39% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

FSHESË PA QASTE
Fuqia ECO 4AAAA për performancë të shkëlqyer pastrimi në çdo sipërfaqe
Teknologji Multi Cyclone - Performancë e qëndrueshme pa humbje të thithjes
Filtri HEPA H13 me ajër të pastër siguron filtrim të lartë të përshtatshëm për ata që vuajnë nga alergjia
 
FUNKSIONET DHE VETITË
Klasa më e lartë e efikasitetit të energjisë
Klasa më e lartë e performancës së pastrimit të tapeteve
Klasa më e lartë e performancës së pastrimit të dyshemesë së fortë
Klasa më e lartë e efikasitetit të filtrimit

Zhurmë e ulët 78 dB(A) për fshesë me korrent të qetë
314 m2 Zone Mbulimi per Shume Pak Ndryshime te Prizes Elektrike
Rrezja e veprimit 10 m (gjatësia e kordonit 7 m)
Tub teleskopik metalik XXL për lartësi operative të personalizueshme ergonomike
XXL enë pluhuri 3.5 litra
Parkim horizontal për ruajtje të lehtë ose prishje gjatë fshirjes me korrent
Rrota të buta për mbrojtjen e dyshemesë dhe lëvizjen e qetë
Mbështjellësi automatik i kordonit
Rregullimi elektronik i energjisë
Grykë universale për dysheme me furçë të zgjatur

Aksesorët e furnizuar:
Grykë e kombinuar e dyshemesë
Grykë e gjatë fleksibël e çarjes
Furçë për pastrimin e pluhurit
Grykë e çarë
DIMENSIONET DHE SPECIFIKIMET
Dimensionet (gjatësia × gjerësia × lartësia): 460 × 275 × 330 mm
Pesha: 4,9 kg
Motor ECO 700W

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€