Fshesë dore elektrike Sencor SVC 190R, e Kuqe

: në stok

€30,69 €50,00

Ju kurseni: €19,31 ( 38% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Thith materialet e lagura dhe të thata
Deri në 15 min. të funksionimit për tarifë
Filtër i përhershëm që lahet
Drita treguese e karikimit
Aksesorët e furnizuar: grykë furça, grykë e çarë, shtojcë
për pastrimin e materialeve të lagura
Baza e karikimit me një përshtatës (opsioni i montimit në mur)
Bateria NiMH 7,2 V (6x 1400 mAh)
Niveli i zhurmës 80 dB
Fuqia hyrëse 45 W
Dimensionet (gjatësia x thellësia x lartësia): 380 x 100 x 122 mm

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€