Dërrasë për prerje Lamart LT2060, me kapëse

: në stok

€11,99 €19,50

Ju kurseni: €7,51 ( 38% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Përmasat 30 x 22 x 0,9 cm; 26 cm
Materiali SS/bambu
Ngjyra kafe
Dërrasë prerëse e bërë nga materiali bambu.
Darë silikoni 26 cm, të përshtatshme për të gjitha llojet e grilave, tiganëve dhe enëve të gatimit/tavolinës, nuk dëmtojnë sipërfaqen.
Bërë nga çelik inox, me skajet silikoni rezistente ndaj nxehtësisë (nga -40°C deri në +240°C).
Kokat silikoni nuk duhet të vijnë në kontakt me një burim të drejtpërdrejtë nxehtësie - flakë, etj.
Gjithmonë lani dhe fshijini të thatë pas përdorimit.
I sigurt në larës enësh.
Pllaka prerëse nuk është e përshtatshme për t'u larë në makinë larëse enësh.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€