Blender dore Sencor SHB 4211WH, e bardhë

: në stok

€27,01 €49,00

Ju kurseni: €21,99 ( 44% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Blender dore Sencor me një motor 600 W
Shumë i lehtë për t’u përdorur, 2 shpejtësi – shpejtësia bazë dhe shpejtësia TURBO
Dorezë në formë ergonomike,Enë me kapacitet 700 ml me kapak
Benë përzierjen absolutisht gjithçka, ushqime, fruta dhe perime të buta.
Prej çeliku inox është e pajisur me tehe ( thika) cilësore, të cilat janë gjithashtu inox dhe kanë një sipërfaqe titani.
Cilësia e lartë e prodhimit të thikës minimizon humbjen e vitaminave, mineraleve dhe fibrave gjatë përzierjes.

  • Konsumi i energjisë 600 W
  • Enë me kapacitet 700 ml
  • Numri i shpejtësive 2
  • Material pa BPA (Bisphenol A)
  • 2 Vite Garancion

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€