Apart I Kafes SENCOR SCE 2001WH

: në stok

€22,99 €27,99

Ju kurseni: €5,00 ( 17% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Unë jam pikërisht ajo që ju nevojitet për përgatitjen e shpejtë dhe të lehtë të kafesë suaj të preferuar. Unë kam madhësinë perfekte që përshtatet në mënyrë të përkryer në hapësira më të vogla. Unë përgatis kafe të shkëlqyer me pika dhe çaj popullor me prekjen e një butoni. Unë jam thjesht një aparat kafeje funksionale dhe me pamje shumë të këndshme SCE 2001WH, e cila do t'i kënaqë të gjithë dashamirët e kafesë me pika.

MUND TË PËRGATITJ EDHE 2 KAFE NE TË NJËJTËN KOHË ME DY GRUPAT E MIJA.
Do të bëj kafe ose çaj edhe për gjysmën tjetër të dashur. Unë kam dy grykë dhe një vëllim prej 0,3 litrash për dy gota në të njëjtën kohë. Unë do të kursej kohë dhe energji! Nuk do të duhet të prisni gjatë për filxhanin tuaj të kafesë, unë do ta përgatis me shpejtësi dhe me efikasitet maksimal me një konsum energjie prej vetëm 350 W. Sencor shtoi dy filxhanë që vijnë me paketimin për ta bërë atë edhe më të mirë për ju.

KAM NJE FILTER TE PERHERSHEM 
Shijoni kafen tuaj pa pasur nevojë të zëvendësoni dhe blini një filtër letre. Kam një filtër të përhershëm cilësor që hiqet dhe lahet lehtë. Kafeja që bëj përmes një filtri të përhershëm është pikërisht kafeja që prisni nga një aparat kafeje e mirë.

PERDOR MBROJTJEN E TRESHTE PER FUNKSIONIM TE SIGURTE.
Unë jam i sigurt në çdo hap! E di që funksionimi i sigurt është shumë i rëndësishëm, ndaj e siguroj atë me mbrojtje të trefishtë.

Kam mbrojtje nga mbinxehja kur ndizet pa ujë.
Mbroj veten nga mbinxehja nëse uji kullohet nga rezervuari gjatë përgatitjes së kafesë.
Mbrojtja nga dështimi i siguresave termike është një çështje e qartë.

PËRFITIMET KRYESORE
Opsioni i pirjes së kafesë dhe çajit
Dy gota porcelani TË PËRFSHIREN FALAS
Dimensione ekstra kompakte të përshtatshme për hapësira të vogla
FUNKSIONET DHE VETITË
Opsionale mund të përdoret si një aparat kafeje portative për kamping
2 hundë (2 filxhanë mund të zihen në të njëjtën kohë)
Rezervuari i ujit 0,3 litra
Pastrim i lehtë (tabak i heqshëm i pikave)
Çelësi kryesor me një dritë treguese të energjisë
Këmbë kundër rrëshqitjes
AKSESORË TË FURNIZUAR
2 gota porcelani
Kupa matëse e kafesë
DIMENSIONET DHE SPECIFIKIMET
Fuqia hyrëse 350 W
Gjatësia e kordonit të rrymës: 0.85 m
Përmasat (W x D x H): 158 x 199 x 206 mm
Pesha: 0.59 kg
Tensioni dhe frekuenca: 220-240 V, 50 Hz

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€