Xhoker Mop Spin LT8053

: në stok

€39,90 €59,99

Ju kurseni: €20,09 ( 33% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Kapaciteti 7 l
Dimensionet e shkopit - 125 cm; kovë - 46,5x24,5x28 cm
Materiali plastik/çelik
Ngjyra jeshile
Set pastrimi me kovë dhe leckë - një leckë rrotulluese e krijuar jo vetëm për pastrimin e ambienteve të brendshme të dyshemesë.
Kompleti i leckës përmban kovë 7l, leckë rrotulluese me mikrofibër, 1x mbulesë rezervë, shpërndarës.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€