Vlues uji Sencor SWK 1017TQ, 1l 1100W

: në stok

€15,95 €19,80

Ju kurseni: €3,85 ( 19% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
 • Vëllimi 1 l
 • Shenja e nivelit të ujit me dy anë
 • Dorezë në formë ergonomike
 • Shenja e nivelit të ujit të dyanshme
 • Dorezë në formë ergonomike
 • Filtër papastërtie dhe shkallëzimi që hiqet dhe lahet
 • Bazë ngrohëse prej çeliku inox me spirale ngrohëse të mbuluar
 • Bllokues sigurie me kapak për siguri maksimale
 • Sistemi i dyfishtë i sigurisë: Mbrojtje nga mbinxehja kur ndizet pa ujë
 • Filtri Po
 • Kontrolli i temperaturës Nr
 • Element i fshehur i ngrohjes Po
 • Treguesi i funksionimit Po
 • Materiali i kontejnerit Plastike
 • Fuqia hyrëse (W) 1 100 W
 • Lartësia (cm) 17,7 cm
 • Gjerësia (cm) 19 cm
 • Thellësia (cm) 16,5 cm
 • Ngjyra Blu

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€