Shtupë me avull Vileda Steam Plus

: në stok

€95,00 €129,00

Ju kurseni: €34,00 ( 26% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Lëvizja me avull Vileda Steam PLUS është e përkryer për pastrimin e të gjitha llojeve të dyshemeve të forta , si dhe tapeteve dhe mbulesave të dyshemesë .
Pastron në mënyrë efektive vetëm me ujë, pa pasur nevojë për kimikate irrituese . Forma trekëndore e këmbës Steam PLUS dhe dizajni i lehtë dhe ergonomik e bëjnë të lehtë manovrimin dhe arritjen e vendeve të vështira për t'u arritur, si poshtë mobiljeve ose qosheve .

Specifikat:

 • Vendi i Prodhimit: Gjermani
 • Pesha: 2.3Kg
 • Modeli: Steam Plus
 • Garancion nga Prodhuesi: 1 Vit.
 • Fuqia: 1550W
 • Gjatësia e Kabllos: 6 Metra

Karakteristikat:

 • Vret deri në 99.9% të baktereve dhe viruseve*
 • Këmba trekëndore e bën të lehtë pastrimin e qosheve dhe hapësirave të vogla
 • Dizajn i ri
 • Gati për vetëm 15 sekonda
 • Lehtë për tu ruajtur
 • Nuk ka nevojë të përdorni detergjentë të fortë
 • I përshtatshëm për t'u përdorur
 • Dy  mikrofibra dhe një jastëk për pastrim qilimash janë të përfshira në komplet. 

 

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€