Toster Sencor SSM 9510SS, 5in1 - 700W, e zezë/argjendtë

: në stok

€45,05 €78,00

Ju kurseni: €32,95 ( 42% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Tosteri nga marka Sencor vjen me fuqi prej 700W ju mund të përgatitni sanduiçe, mish të pjekur në skarë ose waffle të ndryshme pasi ka 4 pjatëza për pjekje të këmbyeshme 13.7 x 22.8 cm. Sipërfaqet e pjekjes pastrohen lehtë dhe doreza vjen gjithashtu me termoizolim. Posedon treguesin e funksionimit, të ngrohjes dhe siguresë termike të sigurisë.Trupi CoolTouch, treguesi i funksionimit – drita e kuqe dhe treguesi i ngrohjes (gati për pjekje) – dritë jeshile. Gjatësia e kabllit të rrymës 85 cm.

 

  •  Konsumi i energjisë 700 W
  • Toster – sanduiçë 5in1
  • Ngjyrë e Zezë/argjendtë
  • 2 Vite Garancion

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€