Toster për waffle Sencor SWF 1010BK, 1000 W, e zeze

: në stok

€28,49 €46,00

Ju kurseni: €17,51 ( 38% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Tosteri për waffle nga marka Sencor vjen me dizajn inox për përgatitjen e 5 waffle në formë zemre. Sipërfaqet e pjekjes pastohen lehtë ndërsa doreza është e izoluar nga nxehtësia. Posedon treguesit e funksionimit dhe të ngrohjes të cilët informojnë se kur është koha gati për të marrë waffle nga tosteri. Për më tepër, ka këmbëza kundër rrëshqitjes, siguresa termike të sigurisë dhe konsum të energjisë 1000W. Dimensionet: 210 x 270 x 85 mm.

 

  • Dizajn çeliku inox
  • Përgatitni 5 waffles në formë zemre
  • Konsumi i energjisë 1 000 W
  • Përmasat : 210 × 270 × 85 mm
  • 2 Vite Garancion

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€