Tigan për krepa LAMART LT1198 OLIVE - 28cm, e gjelbër

: në stok

€17,22 €36,00

Ju kurseni: €18,78 ( 52% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Tigani është i pajisur me një sipërfaqe të brendshme mermeri rezistente ndaj gërryerjes dhe djegies, një fund të fortë dhe një dorezë të butë shumë elegante. Tigani është bërë nga alumini shumë rezistent. Material mermeri jo ngjitës pa përdorimin e PFOA (nuk avullohen substanca toksike gjatë mbinxehjes), shumë rezistent ndaj temperaturës, parandalon djegien dhe ofron gatim të shëndetshëm. Tigani është shumë i lehtë për mirëmbajtje dhe pastrim.

 

  • Materiali   Alumini
  • Sipërfaqja  jo ngjitëse
  • Dimensioni  28 x 2 cm
  • Induksioni  Po
  • Ngjyra      Gjelbër

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€