Tigan me 2 forma

: në stok

€9,95 €13,99

Ju kurseni: €4,04 ( 28% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Tigan Profesional me 2 forma zemre dhe 2 rrathë

Me të, ju mund të skuqni vezë, proshutë, biftek, petulla, sallata etj.

- E sigurtë dhe ekologjike

- Nuk ndryshket dhe nuk ngjitet

- Nxehet shpejte

- E qëndrueshme ndaj temperaturave të larta

- Pastrohet lehte poashtu mund të futet edhe në pjatalarëse

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€