Tigan me 16 rrathë

: në stok

€13,95 €15,99

Ju kurseni: €2,04 ( 12% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Tigan profesional me forma rrethi

Materiali: Alumin
Madhesia: 16*16cm
Ngjyra: E zezë

- E sigurtë dhe ekologjike

- Nuk ndryshket dhe nuk ngjitet

- Nxehet shpejte

- E qëndrueshme ndaj temperaturave të larta

- Pastrohet lehte poashtu mund të futet edhe në pjatalarëse

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€