Tigan alumini LAMART LT1242 NATUR - 20cm, e zezë/kafe

: në stok

€12,05 €23,00

Ju kurseni: €10,95 ( 47% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Tigan gatimi prej alumini me material jo ngjitëse pa përdorimin e PFOA (nuk avullohen substanca toksike gjatë mbinxehjes), rezistent ndaj temperaturës së lartë dhe parandalon djegien e ushqimit. Tigani ofron gatim të shpejtë dhe të barabartë bazuar në transferimin e shpejtë të nxehtësisë. Ka dorezë të butë ergonomike me sipërfaqe të jashtme me ngjyrë. Mund të lahet në enëlarëse, mirëmbajtja dhe pastrimi i tenxheres bëhet shumë lehtë.

 

  • Materiali nga alumin
  • Madhësia 20cm
  • Sipërfaqja jo ngjitëse
  • Ngjyra e zezë/kafe

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€