Tigan alumini LAMART LT1226 POELE - 16x7.5cm, e zezë

: në stok

€19,69 €41,00

Ju kurseni: €21,31 ( 51% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Tigan gatimi prej alumini me material jo ngjitëse pa përdorimin e PFOA (nuk avullohen substanca toksike gjatë mbinxehjes), rezistent ndaj temperaturës së lartë dhe parandalon djegien e ushqimit. Tigani ofron gatim të shpejtë dhe të barabartë bazuar në transferimin e shpejtë të nxehtësisë. Ka dorezë të butë ergonomike me sipërfaqe të jashtme me ngjyrë. Përdoret në llojet e pllakave, me gaz, qelq qeramik, elektrike, me induksion etj. Mund të lahet në enëlarëse, mirëmbajtja dhe pastrimi i tenxheres bëhet shumë lehtë.

 

  • Materiali nga alumin
  • Kapaciteti 1l
  • Madhësia 7.5×16×16 cm
  • Ngjyra e zezë

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€