Tigan alumini Lamar LT1135, 24cm, e Zezë

: në stok

€20,85 €27,00

Ju kurseni: €6,15 ( 22% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Tigan i bërë me alumin shumë rezistent. Tigani ka një sipërfaqe të brendshme mermeri rezistente ndaj gërryerjes dhe djegies, një fund të fortë dhe një dorezë të butë shumë elegante. Materiali i mermerit jo ngjitës pa përdorimin e PFOA (substanca toksike gjatë mbinxehjes) është rezistent ndaj temperaturës së lartë, parandalon djegien dhe garanton gatim të shëndetshëm. Tigani ka mirëmbajtje dhe pastrim të lehtë.

  • Materiali  –  alumin
  • Dimensioni  –  24 x 4.7 cm
  • Sipërfaqja  –    jo ngjitëse
  • Ngjyrë  –           e zezë


Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€