Tigan

: në stok

€7,95 €12,99

Ju kurseni: €5,04 ( 38% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Tigan profesional 

Me të, ju mund të skuqni vezë, proshutë, biftek, petulla, sallata etj. 

Materiali: Granit
Mbajtësi: Dru
Ngjyra: E hint

- E sigurtë dhe ekologjike

- Nuk ndryshket dhe nuk ngjitet

- Pastrohet lehte poashtu mund të futet edhe në pjatalarëse

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€