Thikë KANT Lamart LT2063, 20 cm, e Zezë

: në stok

€4,95 €6,00

Ju kurseni: €1,05 ( 17% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Kjo thikë ka teh shumë të mprehtë dhe dorezë ergonomike për efekt maksimal dhe përdorim të sigurt. Nuk ndikon në erën dhe shijen e ushqimit të prerë në feta. Lani dhe thani pas përdorimit, mbajeni larg fëmijëve.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€