Termos Me Rrota

: në stok

€25,99 €34,99

Ju kurseni: €9,00 ( 25% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Termosi në formen e Valixhës për ftohjen e pijeve është i shkelqyer për të mbajtur pijet të ftohta gjatë ditës. Është i lehtë dhe i thjeshtë për t'u perdorur.
Karakteristikat:
  • Termos me izolim me rrota është një produkt revolucionar i krijuar për të sjellë argëtim dhe eksitim në natyrë me komoditetin për të pirë pije, muzikë dhe ushqim nga një njësi kompakte.
  • Ftohës me kapacitet të madh: 33 x 28 x 38 cm (L x P x Lartë), Kapaciteti 35L, mjaft i gjerë për të paketuar vaktet, birrë, ushqime të lehta, pije të mëdha, peshqirë, telefon celular dhe të gjitha nevojat tuaja të tjera. Çantë shpine e izoluar perfekte për ftohës për drekë, shëtitje, kampe, plazh, udhëtim rrugor, jashtë etj.
  • Çanta ka një ndarje me shumë ndarje për t'ju ndihmuar të ruani dhe ruani sendet tuaja të tjera me lehtësi. Ndarja kryesore është mjaft e madhe për të mbajtur ushqime dhe pije. Xhep i madh me zinxhir përpara dhe dy xhepa rrjetë anësore për akses të lehtë, ruajtje të sigurt të çelësave, telefonit dhe portofolit dhe sendeve të tjera personale.
  • Rezistent ndaj ujit dhe i lehtë për t'u pastruar

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€