Tepsi me Forme 23X11CM LAMART LT3093

: në stok

Çmimi i rregullt €11,99

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
 • Diametri 23 cm
 • Përmasat 23 × 11 cm
 • Materiali prej çeliku me karbon
 • Sipërfaqja jo ngjitëse
 • Ngjyra bakri
 • Aksesor praktik per pjekje, produkt shume i lehte.
 • E bën punën në kuzhinë - trajtim i lehtë.
 • E bërë prej çeliku karboni shumë të qëndrueshme, i përshtatshëm për kontakt me ushqimin.
 • Rezistenca ndaj ndryshimeve të larta të temperaturës: -60 ° C deri në 230 ° C pa ndryshime në vetitë.
 • Përdoreni në furrë pjekjeje si dhe në frigorifer ose frigorifer.
 • Produktet garantojnë heqje të lehtë dhe të shpejtë nga sipërfaqja e brumit.
 • I sigurt në larës enësh.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€