Tepsi Lamart LT3112 - 44.5x29.5x5cm, e Zezë

: në stok

€7,81 €18,00

Ju kurseni: €10,19 ( 56% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Përmasat 44,5 × 29,5 × 5 cm
Materiali prej çeliku me karbon
Sipërfaqja jo ngjitëse
Ngjyra e zezë/e kuqe
Kallëpet janë rezistente ndaj temperaturave nga -60 deri në +230°C pa ndryshuar vetitë e tyre apo parametrat teknikë.
Mund të përdoren në furrat standarde por mund të vendosen edhe në frigorifer.
Anti-ngjitshmëria e kallëpëve siguron heqjen e shpejtë dhe të lehtë të produktit të përfunduar nga kallëpi.
Format mund të pastrohen lehtësisht nën ujë të rrjedhshëm duke përdorur një sfungjer ose në një makinë larëse enësh.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€