Tepsi Lamart LT3100 me kapak të plastikës, e kuqe

: në stok

€7,81 €18,00

Ju kurseni: €10,19 ( 56% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Përmasat 29 × 15 × 6,5 cm
Materiali prej çeliku me karbon
Sipërfaqja jo ngjitëse
Ngjyra e zezë / e qartë / e kuqe
Kallëpet janë rezistente ndaj temperaturave nga -60 deri në +230°C pa ndryshuar vetitë e tyre apo parametrat teknikë.
Mund të përdoren në furrat standarde por mund të vendosen edhe në frigorifer.
Kundërngjitshmëria e kallëpëve siguron heqjen e shpejtë dhe të lehtë të produktit të përfunduar nga kallëpi. Kallëpet mund të pastrohen lehtësisht nën ujë të rrjedhshëm duke përdorur një sfungjer ose në një makinë larëse enësh.
Pjesë e produktit janë edhe tabaka plastike me doreza të palosshme.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€